Проєкти рішень до 2 сесії

Дата: 24.11.2020 09:19

Сторінка може доповнюватися новими проєктами рішень.

Проєкт рішення "Про внесення змін і доповнень до рішення ХХХІV сесії селищної ради
VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 633 «Про бюджет Асканія-Нова селищної ради на 2020 рік»
"

Додатки: Доходи, Фінансування, Видатки, Кредитування, Трансферти, Бюджет розвитку, Програми

Проєкт рішення "Про затвердження регламенту Асканія-Нова селищної ради"

Проєкти рішень земельної комісії:

1. Про  надання дозволів на розробку проектів землеустрою та технічних
документацій земельних ділянок (в межах населених пунктів) (Грузька, Мельник)
2. Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки що підлягає продажу права власності на земельних торгах (ринок)
3. Про  затвердження   проектів землеустрою, технічних документацій та надання земельних ділянок
4. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок та укладення додаткових угод.
5. Про внесення змін до рішення ХХХХІІ сесії селищної ради VІІ скликання від 14.07.2020 року №716 «Про розгляд заяви ФГ «Вікторія-Асканія»

Додатки:  12

Проєкт рішення "Про утворення старостинських округів на території Асканія - Нова об’єднаної територіальної громади  та затвердження Положення про старосту"

Проєкт рішення Про утворення фінансового відділу Асканія-Нова селищної ради