A A A K K K
для людей із порушенням зору
Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Інформація про захворювання на COVID-19 за 10 грудня

Дата: 11.12.2020 13:50
Кількість переглядів: 627

Шановні мешканці ОТГ Асканія-Нова !

 

       КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє (за 10.12.2020р.)   моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ОТГ Асканія-Нова.

  За 10.12.2020 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 58 пацієнта, з них 5 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню (2 пацієнта – діти; 3 пацієнта дорослі ), в т. ч. – 23 пацієнта отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

    Пацієнт з діагнозом двостороння пневмонія, направлений 07.12.20 р. на лікування до стаціонару Чаплинської районної лікарні, знаходиться в реанімації у важкому стані (результат аналізу на (COVID-19), отриманий від ТОВ «Лабдиагностика» - позитивний.

         Пацієнт з діагнозом пневмонія  який знаходиться на лікуванні в стаціонарі терапевтичного відділення Чаплинської районної лікарні готується до виписки.

       Станом на 10.12.2020 року  лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» від «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» не отримано.

         10.12.2020р.,  біоматеріал, на дослідження методом ПЛР до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» не направлявся у зв’язку з переходом лабораторного центру на електронну МІС (медичну інформаційну систему) МЕДЕЙР, та подання електронних направлень на  молекулярно-генетичне дослідження методом ПЛР.

      Інформація надається до відома та своєчасного проведення санітарно-протиепідемічних заходів. Спрямованих на запобігання виникненню, поширенню, локалізацію та ліквідацію масових захворювань серед населення ОТГ смт. Асканія-Нова.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора