Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Інформація про захворювання на COVID-19 за 11 грудня

Дата: 14.12.2020 14:55
Кількість переглядів: 383

Шановні мешканці ОТГ Асканія-Нова !

  КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє (за 11.12.2020р.)   моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ОТГ Асканія-Нова.

  За 11.12.2020 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 79 пацієнта, з них 14 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню (1 пацієнт – дитина ; 13 пацієнтів дорослі ), в т. ч. – 22 пацієнта отримали медичні послуги в денному стаціонарі.  Один пацієнт з пневмонією направлений на стаціонар до Чаплинської ЦРЛ.

   Пацієнт з діагнозом двостороння пневмонія, направлений 07.12.20 р. на лікування до стаціонару Чаплинської районної лікарні, знаходиться в реанімації у важкому стані (результат аналізу на (COVID-19), отриманий від ТОВ «Лабдиагностика» - позитивний.

        Станом на 11.12.2020 року  лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» від «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» не отримано.

         11.12.2020р.,  біоматеріал, на дослідження методом ПЛР до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» не направлявся у зв’язку з переходом лабораторного центру на електронну МІС (медичну інформаційну систему) МЕДЕЙР, та подання електронних направлень на  молекулярно-генетичне дослідження методом ПЛР.

      Інформація надається до відома та своєчасного проведення санітарно-протиепідемічних заходів. Спрямованих на запобігання виникненню, поширенню, локалізацію та ліквідацію масових захворювань серед населення ОТГ смт. Асканія-Нова.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора