Інформація про захворювання на COVID-19 за 16 грудня

Дата: 17.12.2020 13:00

Шановні мешканці ОТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє про моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ОТГ Асканія-Нова за 16.12.2020р.

За 16.12.20 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 91 пацієнт, з них 7 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню ( 7 пацієнтів дорослі ), 6 пацієнтів лікуються амбулаторно, 1 пацієнт лікується в стаціонарі Чаплинської ЦРБ,  3 пацієнта знаходяться на лікарняному листі, в т. ч. – 24 пацієнта отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

У т. ч. у 3-х пацієнтів встановлений діагноз – пневмонія: 2 пацієнта лікуються в денному стаціонарі, 1 пацієнт лікується в стаціонарі Чаплинської ЦРБ.

Три   пацієнта з діагнозом пневмонія, з підтвердженими – позитивними результатами аналізу на (COVID-19), продовжують лікування.  на стаціонарному лікуванні в  Н-Каховському інфекційному відділенні.

Станом на 16.12.2020 року,  лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» за зразками направленими 14.12.2020 року, в кількості 22 одиниці, не отримано.

16.12.2020р., зразки біоматеріалу,  на дослідження методом ПЛР до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України»  направлені в кількості 16 одиниць.

Станом на 16.12.2020 року на території ОТГ – залишається 16 позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії.