Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Інформація про захворювання на COVID-19 за 17 грудня

Дата: 18.12.2020 15:19
Кількість переглядів: 455

Фото без опису

Шановні мешканці ОТГ Асканія-Нова !

  КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє про моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ОТГ Асканія-Нова за 17.12.2020р.

За 17.12.20 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 77 пацієнів, з них 8 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню ( 1 пацієнт дитина, 7 пацієнтів дорослі ), 7 пацієнтів лікуються амбулаторно, 1 пацієнт лікується в  денному стаціонарі,  4 пацієнта знаходяться на лікарняному листі, в т. ч. – 25 пацієнта отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

У 5-х пацієнтів встановлений діагноз – пневмонія: 4 пацієнта лікуються в денному стаціонарі, 1 пацієнт лікується амбулаторно, в т.ч . один пацієнт знаходиться на лікарняному листі.

Три   пацієнта з діагнозом пневмонія, з підтвердженими – позитивними результатами аналізу на (COVID-19), продовжують лікування.  на стаціонарному лікуванні в  Н-Каховському інфекційному відділенні.

Станом на 17.12.2020 року,  отримано 5 лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» за зразками направленими до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» .

З них два пацієнта направлені до Каховського інфекційного відділення, один лікується в Чаплінській ЦРЛ, два пацієнта лікуються  амбулаторно в домашній обсервації.

17.12.2020р., зразки біоматеріалу,  на дослідження методом ПЛР до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України»  направлені в кількості 4 одиниць.

Станом на 17.12.2020 року на території ОТГ зафіксовано –21 випадок  позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора