Інформація про захворювання на COVID-19 за 21 грудня

Дата: 23.12.2020 08:23

Шановні мешканці ОТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє про моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ОТГ Асканія-Нова за 21.12.2020р.

За 21.12.20 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 100 пацієнтів, з них 26 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню (1 пацієнт – дитина;  5 пацієнтів - дорослі), 6 пацієнтів лікуються амбулаторно, 1 пацієнт знаходяться на лікарняному листі, в т. ч. – 26 пацієнтів отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

У 1-го пацієнтів встановлений діагноз – пневмонія: 1 пацієнт лікуються в денному стаціонарі.

Чотири  пацієнта з діагнозом пневмонія, з підтвердженими – позитивними результатами аналізу на (COVID-19), продовжують лікування.  на стаціонарному лікуванні в  Н-Каховському інфекційному відділенні.

Станом на 21.12.2020 року, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» за зразками направленими до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» не отримано.

21.12.2020р., зразки біоматеріалу,  на дослідження методом ПЛР до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України»   направлені в кількості 25 одиниць. До КНП «Херсонського обласного шкірно-венерологічного диспансеру» направлено на дослідження 18 зразків біологічного матеріалу (венозна кров).

Станом на 21.12.2020 року на території ОТГ зафіксовано –25 випадків  позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії.

З 21.12.2020 року, тимчасово непрацюють: фізіотерапевтичний та рентгенологічний кабінети амбулаторії Асканія-Нова. У разі необхідності проходження рентгену, необхідно узяти електронне направлення у свого сімейного лікаря, та появитися в Чаплинькій ЦРЛ до 12:00 годин (вартість плівки 30х40 = 70,00 грн.)