Інформація про захворювання на COVID-19 за 26 грудня

Дата: 28.12.2020 13:51

Шановні мешканці ОТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє промоніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ОТГ Асканія-Нова за 26.12.2020.

За 26.12.20 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги –73 пацієнта, з них 4 пацієнта з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню (4 пацієнта  дорослі), 4 пацієнта лікуються амбулаторно, 0 пацієнтів знаходяться на лікарняному листі, в т. ч. – 20 пацієнтів отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

У жодного пацієнта не  встановлений діагноз – пневмонія.

Три  пацієнта з діагнозом пневмонія, з підтвердженими – позитивними результатами аналізу на (COVID-19), продовжують лікування.  на стаціонарному лікуванні в  Н-Каховському інфекційному відділенні.

Один  пацієнт з діагнозом пневмонія, з підтвердженими – позитивними результатами аналізу на (COVID-19), продовжують лікування.  на стаціонарному лікуванні в  Каховському інфекційному відділенні.

Станом на 26.12.2020 року, отриманий один лабораторно підтверджений випадок захворювання на «COVID – 19» .

26.12.2020р., зразки біоматеріалу,  на дослідження методом ПЛР до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України»   не направлялися.

Станом на 26.12.2020 року на території ОТГ зафіксовано –34 випадки  позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії.

З 21.12.2020 року, тимчасово непрацюють: фізіотерапевтичний та рентгенологічний кабінети амбулаторії Асканія-Нова. У разі необхідності проходження рентгену, необхідно узяти електронне направлення у свого сімейного лікаря, та появитися в Чаплинькій ЦРЛ до 12:00 годин (вартість плівки 30х40 = 70,00 грн.)