Інформація про захворювання на COVID-19 за 29 грудня

Дата: 30.12.2020 11:11

Шановні мешканці ОТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє про моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ОТГ Асканія-Нова за 29.12.2020р.

За 29.12.20 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги –54 пацієнта, з них 1 пацієнт з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню (1 пацієнт  дорослий), 1 пацієнт лікується амбулаторно та знаходяться на лікарняному листі, в т. ч. – 21 пацієнт отримав медичні послуги в денному стаціонарі.

У жодного пацієнта не  встановлений діагноз – пневмонія.

Один  пацієнт з діагнозом пневмонія, з підтвердженими – позитивними результатами аналізу на (COVID-19), продовжують лікування.  на стаціонарному лікуванні в  Каховському інфекційному відділенні.

Станом на 29.12.2020 року,  лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» немає.

29.12.2020р., зразки біоматеріалу,  на дослідження методом ПЛР до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» не  направлялися.

Станом на 29.12.2020 року на території ОТГ залишаються зафіксованими –34 випадки  позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії.

З 21.12.2020 року, тимчасово непрацюють: фізіотерапевтичний та рентгенологічний кабінети амбулаторії Асканія-Нова. У разі необхідності проходження рентгену, необхідно узяти електронне направлення у свого сімейного лікаря, та появитися в Чаплинькій ЦРЛ до 12:00 годин (вартість плівки 30х40 = 70,00 грн.)