Інформація про захворювання на COVID-19 за 12 січня 2021 року

Дата: 13.01.2021 11:25

Шановні мешканці ОТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє про моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ОТГ Асканія-Нова за 12.01.2021р.

За 12.01.2021 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 61 пацієнт, , з них 3 пацієнта з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню (3 пацієнта  дорослі) 3 пацієнта лікуються амбулаторно, в т. ч. – 16 пацієнтів отримали медичні послуги в денному стаціонарі.  У жодного пацієнта не  встановлений діагноз – пневмонія.

Станом на 12.01.2021 р, чотири  пацієнта лікуються в денному стаціонарі Чаплинської районної лікарні, два пацієнта лікуються амбулаторно.

Три пацієнта з діагнозом пневмонія, з негативними результатами аналізу на (COVID-19),  продовжують лікування  в стаціонарному терапевтичному відділенні в Н-Каховській міській лікарні.

Один пацієнт з діагнозом пневмонія та лабораторно підтвердженим, позитивним результатом аналізу захворювання на «COVID – 19», лікується в інфекційному відділенні Каховської міської лікарні.

12.01.2021р., зразки біоматеріалу,  на дослідження методом ПЛР до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» не направлялися.

Станом на 12.01.2021 року,   лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» немає .

Станом на 12.01.2021 року на території ОТГ зафіксовано – 44 випадки позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії.

За весь час пандемії, з березня 2020 року по січень 2021 року, на «COVID – 19», перехворіли 9 медичних працівників в т.ч. - 7 працівників КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова; - 2 працівника екстреної медичної допомоги. Один медпрацівник перехворів тяжкою формою хвороби в стаціонарі медичного закладу, вісім медпрацівників перехворіли легкою формою, амбулаторно.

З 21.12.2020 року, тимчасово не працює: рентгенологічний кабінет амбулаторії Асканія-Нова. У разі необхідності проходження рентгену, необхідно узяти електронне направлення у свого сімейного лікаря, та появитися в Чаплинській ЦРЛ до 12:00 годин (вартість плівки 30х40 = 70,00 грн.)