Інформація про захворювання на COVID-19 за 22 січня 2021 року

Дата: 25.01.2021 08:18

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє про моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ТГ Асканія-Нова за 22.01.2021р.

За 22.01.2021 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 55 пацієнтів, , з них 0 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню, 0 пацієнтів лікуються амбулаторно та 0 з них знаходиться на лікарняному, в т. ч. – 17 пацієнтів отримали  медичні послуги в денному стаціонарі.

Станом на 22.01.2021 р. у одного з   пацієнтів   встановлений діагноз – пневмонія, який направлений на лікування до стаціонару Чаплинської ЦРЛ.

Три пацієнта з діагнозом пневмонія та лабораторно підтвердженим, позитивним результатом аналізу захворювання на «COVID – 19», лікуються в інфекційному відділенні Н- Каховської міської лікарні.

22.01.2021р., зразки біоматеріалу,  на дослідження методом ПЛР (полемеразної ланцюгової реакції» до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» не направлялися.

Станом на 22.01.2021 року,  отриманих результатів ПЛР тестів, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» немає .

Станом на 22.01.2021 року на території ОТГ залишаються зафіксованими  – 47 випадків позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії.

За весь час пандемії, з березня 2020 року по січень 2021 року, на «COVID – 19», перехворіли 9 медичних працівників в т.ч. - 7 працівників КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова; - 2 працівника екстреної медичної допомоги. Один медпрацівник перехворів тяжкою формою хвороби в стаціонарі медичного закладу, вісім медпрацівників перехворіли легкою формою, амбулаторно.

З 21.12.2020 року, тимчасово не працює: рентгенологічний кабінет амбулаторії Асканія-Нова. У разі необхідності проходження рентгену, необхідно узяти електронне направлення у свого сімейного лікаря, та появитися в Чаплинській ЦРЛ до 12:00 годин (вартість плівки 30х40 = 70,00 грн.)