Інформація про захворювання на COVID-19 за 18 лютого 2021 року

Дата: 19.02.2021 09:39

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія-Нова селищної ради повідомляє про моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ТГ Асканія-Нова за 18.02.2021р.

За 18.02.2021 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 71 пацієнт,  з них 9 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ легкого ступеню,(4 пацієнта дорослі; 5 пацієнтів діти),в т. ч. – 23  пацієнта отримали  медичні послуги в денному стаціонарі.

Станом на 18.02.2021 р. у жодного  з   пацієнтів не  встановлений діагноз – пневмонія.        18.02.2021р., направлені  зразки біоматеріалу,  на дослідження методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції» до «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» в кількості трьох одиниць.

Станом на 18.02.2021 року,   виявлено 3 позитивних результати  ПЛР тестів, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» .

Станом на 18.02.2021 року, на території ТГ Асканія-Нова,  зафіксовано  – 57 випадків позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії.

За весь час пандемії, з березня 2020 року по 18 лютого 2021 року, на «COVID – 19», перехворіли 15 медичних працівників в т.ч. - 13 працівників КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова; - 2 працівника екстреної медичної допомоги. Один медпрацівник перехворів тяжкою формою хвороби в стаціонарі медичного закладу, 14  медпрацівників перехворіли легкою формою, амбулаторно.