A A A K K K
для людей із порушенням зору
Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Інформація про захворювання на COVID-19 за 15 березня 2021 року

Дата: 16.03.2021 11:32
Кількість переглядів: 324

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова !

 

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія- Нова селищної ради повідомляє моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ТГ Асканія-Нова, за 15.03.2021р.  

За 15.03.2021 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 65 пацієнтів,  з них 13 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ (7 пацієнтів діти; 6 пацієнтів дорослі ),  в т. ч. – 20 пацієнтів отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

Станом на 15.03.2021 р. у жодного з   пацієнтів не  встановлений діагноз – пневмонія. 

Один пацієнт з діагнозом пневмонія  лікується в  стаціонарному відділенні Ново-Каховської міської лікарні. Три пацієнта з пневмонією   лікуються в стаціонарному відділенні районної лікарні Чаплинської районної ради.

15.03.2021р., один зразок біологічного матеріалу, направлений на дослідження методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції» до ДУ «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» ХОР .

Станом на 15.03.2021 року, позитивних  результатів  ПЛР тестів, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» не виявлено.

Станом на 15.03.2021 року, на території ТГ Асканія-Нова, залишаються зафіксованими  – 63 випадки позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії.

Усім бажаємо гарного здоров’я. 

 

                                                      Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради

 

 

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова !

 

      Повідомляємо Вас, що на території громади, 12.03.2021 року, розпочалася вакцинація населення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої корона вірусом SARS- CoV-2.

        Щеплення проводиться  вакциною, зареєстрованою 22 лютого 2021 року МОЗ України  - Oxford/AstraZeneca(Covishield). Вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Вакцину Oxford/AstraZeneca для екстреного застосування схвалила Всесвітня організація охорони здоров’я, також дозвіл на її викорис-тання дали: Велика Британія, Європейський Союз та Індія. Вакцина виробляється на заводі-виробника в індійському місті Пуне,  на потужностях Serum institute (Індія), має локальну (торговельну) назву Covishield,

         На першому етапі вакцинуються наступні категорії населення:

 - медичні працівники;

 - учасники АТО;

 - депутати усіх рівнів;

 - лідери релігійних організацій;

 - працівники сфери культури.

     Імунізація бажаючих щепитися, проводиться мобільними бригадами, в Чаплинській районній лікарні.

     Записатися на щеплення необхідно у свого сімейного лікаря. Проїзд до Чаплинкської лікарні безкоштовний. При собі мати паспорт, та інформаційну згоду за формою № 063-2/о (отримати у сімейного лікаря).

      Перші 60 осіб Чаплинського району ( в т.ч. 10 осіб ТГ Асканія-Нова), отримавши щеплення – 12.03.2021 року, станом на 16.03.2021 року, почуваються добре, не мають  жодних  побічних симптомів.

       Усім бажаємо гарного здоров’я. 

 

                                                      Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора