Інформація про захворювання на COVID-19 за 5 квітня 2021 року

Дата: 07.04.2021 10:29

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія- Нова селищної ради повідомляє моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ТГ Асканія-Нова, за 05.04.2021р.

За 05.04.2021 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 78 пацієнтів,  з них 7 пацієнтів з діагнозом  ГРВІ, (4 пацієнта діти, лікується амбулаторно; 3 пацієнта дорослі, 2 пацієнта лікуються амбулаторно, 1 пацієнт направлений до стаціонарного відділення районної лікарні Чаплинської районної ради)  в т. ч. – 22 пацієнта отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

05.04.2021 р. у одного з   пацієнтів  встановлений діагноз – пневмонія.

Два пацієнта з діагнозом пневмонія  лікується в  стаціонарному відділенні Ново-Каховської міської лікарні. Три пацієнта з пневмонією   лікуються в стаціонарному відділенні районної лікарні Чаплинської районної ради. Один пацієнт лікується в інфекційному відділенні Каховської міської лікарні.

05.04.2021р., направлено 7 зразків біологічного матеріалу, на дослідження методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції» до ДУ «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» ХОР .

За 05.04.2021 року, один позитивний  результат  ПЛР тесту, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19».

Станом на 05.04.2021 року, на території ТГ Асканія-Нова, зафіксовано  – 70 випадків позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії, з 24.10.2020 року (перший випадок на території ТГ Асканія-Нова).

Усім бажаємо гарного здоров’я.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради