Інформація про захворювання на COVID-19 за 16 квітня 2021 року

Дата: 19.04.2021 13:51

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія- Нова селищної ради повідомляє моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ТГ Асканія-Нова, за 16.04.2021р.

За 16.04.2021 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 74 пацієнта,  з них 2пацієнта з діагнозом  ГРВІ, (2 пацієнта дорослі лікуються амбулаторно) в т. ч. – 23 пацієнта отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

16.04.2021 р. у одного з   пацієнтів   встановлений діагноз – пневмонія (лікується амбулаторно).

Один пацієнт з діагнозом пневмонія  лікується в  стаціонарному відділенні Ново-Каховської міської лікарні. Три пацієнта з пневмонією   лікуються в стаціонарному відділенні районної лікарні Чаплинської районної ради. Два пацієнта лікуються в інфекційному відділенні Каховської міської лікарні. Два пацієнта лікуються в Херсонській інфекційній лікарні Горбачевського Г.І.. Один пацієнт (дитина), лікується в стаціонарному відділенні роддому КНП «Херсонської міської клінічної лікарні ім.. О. С. Лучанського».

16.04.2021р., зразки біологічного матеріалу, на дослідження методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції» до ДУ «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» ХОР не направлялися .

За 16.04.2021 року, отримано 4 позитивних  результатів  ПЛР тестів, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» .

Станом на 16.04.2021 року, на території ТГ Асканія-Нова, зафіксовано  – 85 випадків позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії, з 24.10.2020 року (перший випадок на території ТГ Асканія-Нова).

Усім бажаємо гарного здоров’я.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної рада