Інформація про захворювання на COVID-19 за 22 квітня 2021 року

Дата: 23.04.2021 15:04

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія - Нова селищної ради повідомляє моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ТГ Асканія-Нова, за 22.04.2021р.

За 22.04.2021 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 58 пацієнтів,  з них 5 з діагнозом  ГРВІ, (5 пацієнтів дорослі лікується амбулаторно), в т. ч. –22 пацієнта отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

22.04.2021 р. у одного з   пацієнтів   встановлений діагноз – пневмонія.

Два пацієнта з діагнозом пневмонія  лікуються в  стаціонарному відділенні Ново-Каховської міської лікарні. Два пацієнта з пневмонією   лікуються в стаціонарному відділенні районної лікарні Чаплинської районної ради. Шість  пацієнтів лікуються в інфекційному відділенні Каховської міської лікарні.

22.04.2021р., 4 зразки біологічного матеріалу, направлені  на дослідження методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції» до ДУ «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» ХОР .

За 22.04.2021 року, отримано 5 позитивних  результатів  ПЛР тестів, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19».

Станом на 22.04.2021 року, на території ТГ Асканія-Нова, зафіксовано  – 91 випадок позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії, з 24.10.2020 року (перший випадок на території ТГ Асканія-Нова).

Усім бажаємо гарного здоров’я.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної рада