Інформація про захворювання на COVID-19 за 24 квітня 2021 року

Дата: 27.04.2021 14:45

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія - Нова селищної ради повідомляє моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ТГ Асканія-Нова, за 26.04.2021р.

За 26.04.2021 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 79 пацієнтів,  з них 7 з діагнозом  ГРВІ, (4 пацієнта дорослі, 3 пацієнта діти, лікується амбулаторно), в т. ч. –22 пацієнта отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

26.04.2021 р. у двох   пацієнтів   встановлений діагноз – пневмонія.

Два пацієнта з діагнозом пневмонія  лікуються в  стаціонарному відділенні Ново-Каховської міської лікарні. Три пацієнта з пневмонією   лікуються в стаціонарному відділенні районної лікарні Чаплинської районної ради. Шість  пацієнтів лікуються в інфекційному відділенні Каховської міської лікарні.

26.04.2021р., 7 зразків біологічного матеріалу, направлені на дослідження методом ПЛР (полімеразної ланцюгової  реакції» до ДУ «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» ХОР .

За 26.04.2021 року,  позитивних  результатів  ПЛР тестів, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» не отримано.

Станом на 26.04.2021 року, на території ТГ Асканія-Нова, зафіксовано  – 95 випадків позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії, з 24.10.2020 року (перший випадок на території ТГ Асканія-Нова).

Усім бажаємо гарного здоров’я.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради