Інформація про захворювання на COVID-19 за 28 квітня 2021 року

Дата: 29.04.2021 11:39

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія - Нова селищної ради повідомляє моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ТГ Асканія-Нова, за 28.04.2021р.

За 28.04.2021 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 68 пацієнтів,  з них 7 з діагнозом  ГРВІ, (3 пацієнта дорослі та 4 пацієнта діти, лікується амбулаторно), в т. ч. – 20 пацієнтів отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

28.04.2021 р. у жодного   пацієнта не   встановлений діагноз – пневмонія.

Два пацієнта з діагнозом пневмонія  лікуються в  стаціонарному відділенні Ново-Каховської міської лікарні. Три пацієнта з пневмонією   лікуються в стаціонарному відділенні районної лікарні Чаплинської районної ради. П’ять   пацієнтів лікуються в інфекційному відділенні Каховської міської лікарні.

28.04.2021р., 7 зразків біологічного матеріалу направлені на дослідження методом ПЛР (полімеразної ланцюгової  реакції» до ДУ «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» ХОР не направлялися.

За 28.04.2021 року, позитивних  результатів  ПЛР тестів, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» не отримано .

Станом на 28.04.2021 року, на території ТГ Асканія-Нова, зафіксовано  – 96 випадків позитивних, лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії, з 24.10.2020 року (перший випадок на території ТГ Асканія-Нова).

Усім бажаємо гарного здоров’я.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради