Інформація про захворювання на COVID-19 за 28 травня 2021 року

Дата: 31.05.2021 08:16

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова !

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія - Нова селищної ради повідомляє моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ТГ Асканія-Нова, за 28.05.2021р.

За 28.05.2021 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні послуги – 61 пацієнт, з них 1 пацієнт з діагнозом  ГРВІ, (1 пацієнт дитина), в т. ч. – 21 пацієнт отримав медичні послуги в денному стаціонарі.

28.05.2021 р. у жодного  пацієнта не  встановлений діагноз – пневмонія .

Два пацієнта з діагнозом пневмонія  лікуються в  інфекційному відділенні Ново-Каховської міської лікарні. Один пацієнт з діагнозом пневмонія   лікується в стаціонарному відділенні районної лікарні Чаплинської районної ради. Три пацієнта лікуються в інфекційному відділенні Каховської міської лікарні.

28.05.21р. зразки біологічного матеріалу на дослідження методом ПЛР (полімеразної ланцюгової  реакції» до ДУ «Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України» не направлялися.

28.05.21р. отримано 6 «позитивних» результатів ПЛР тестів, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» .

Станом на 28.05.2021 року, на території ТГ Асканія-Нова, зафіксовано  – 142 випадки «позитивних», лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії, з 24.10.2020 року (перший випадок на території ТГ Асканія-Нова), в т.ч. 36 випадків за 27 днів травня 2021 року.

Прохання заздалегідь записатися на вакцинацію у свого сімейного лікаря,  для подальшого узгодження дати вакцинації та  надання своєчасної заявки на отримання вакцини.

Усім бажаємо гарного здоров’я.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради