Інформація про захворювання на COVID-19 за 08 листопада 2021 року

Дата: 09.11.2021 11:22

Шановні мешканці ТГ Асканія-Нова!

КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Асканія - Нова селищної ради повідомляє моніторинг захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції на території ТГ Асканія-Нова, за 08.11.2021р.

08.11.2021 року  до Амбулаторії звернулися та отримали медичні  послуги  – 84 пацієнта, з них 7 пацієнтів з діагнозом ГРВІ (7 пацієнтів – дорослі;) ,  в т. ч. – 23 пацієнта отримали медичні послуги в денному стаціонарі.

08.11.2021 р. жодного  пацієнта не    встановлений діагноз – пневмонія.

Три пацієнта знаходяться на госпіталізації в Каховському інфекційному відділенні. Два пацієнта  знаходяться на госпіталізації в Олешківському інфекційному відділенні. Два пацієнта знаходяться на  госпіталізації в інфекційному відділенні Новокаховської міської лікарні.

08.11.2021р., 11 зразків біологічного матеріалу направлені на дослідження методом ПЛР (полімеразної ланцюгової  реакції» до ДУ «Херсонського обласного  центру контролю та профілактики хвороб  МОЗ України».             .

08.11.2021р.  «позитивних» результатів ПЛР тестів, лабораторно підтверджених випадків захворювання на «COVID – 19» не отримано.

Станом на 08.11.2021 року, на території ТГ Асканія-Нова, зафіксовано  – 434  випадки «позитивних», лабораторно підтверджених результатів аналізів молекулярно-генетичних досліджень методом ПЛР, за весь час пандемії, з 24.10.2020 року (перший випадок на території ТГ Асканія-Нова).

Медичними працівниками пункту щеплення КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради,  з 28.04.2021 року по 08.11.2021 року  вакциновано  1473 особи першою дозою,  975 осіб  другою дозою,  від гострої респіраторної хвороби COVID – 19 спричиненої корона вірусом SARS-COV-2.

Щеплення проводяться вакцинами:  АстраЗенека виробники країни: Індія, Корея, Нідерланди, Великобританія;  Комірнаті виробник Пфайзер, країни Бельгія-Німеччина-США; Коронавак виробник Сіновак, країна Китай,  для усіх груп населення.

Всі вакцини схвалені та рекомендовані ВООЗ (Всесвітньою організацією охорони здоров’я).

Прохання заздалегідь записатися на вакцинацію у свого сімейного лікаря,  для  надання своєчасної заявки на отримання вакцини, та подальшого узгодження дати вакцинації.

Усім бажаємо гарного здоров’я.

Адміністрація КНП «АЗПСМ» Асканія-Нова селищної ради