2018

I квартал (аналіз плану виконання доходів), (аналіз фінансування установ), (звіт про виконання бюджету), (аналіз виконання плану по доходах), (аналіз фінансування установ спецфонд)

II квартал (аналіз фінансування установ на 27.06.2018), (аналіз фінансування установ на 27.06.2018 спецфонд), (додаток до аналізу виконання плану по доходах), (звіт про виконання бюджету), (аналіз виконання плану по доходах на 27.06.2018), (аналіз виконання плану по доходах)

III квартал (звіт про виконання бюджету Асканія-Нова селищна рада за III квартал 2018 року, С.Ф. доходи III квартал, З.Д. доходи III квартал, С.Ф. видатки III кварталЗ.Д. видатки III квартал)

VI квартал (С.Ф.доходи, С.Ф.видатки,  пояснювальна записка до звіту, З.Ф.доходи, З.Ф.видатки)

Презентація, фактичні доходи ОТГ Асканія-Нова за 2018 рік