Загальна інформація

На головній сторінці субсайту відомства створено новий розділ «Рахунки для сплати платежів».

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що на головній сторінці субсайту відомства створено новий розділ «Рахунки для сплати платежів».

10:44:10 19.01.2022

Зведений бюджет Херсонщина

Понад 11 мільярдів гривень податків і зборів перерахували херсонці до зведеного бюджету в 2021 році

14:25:45 17.01.2022

Плата за землю: які особи звільнені від сплати земельного податку?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що відповідно до п. 281.1 ст. 281 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) від сплати земельного податку звільняються:

14:22:56 17.01.2022

Хто є платниками акцизного податку?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що платниками акцизного податку може бути досить широке коло суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з підакцизними товарами.

14:22:19 17.01.2022