Податкова інформує...

Громадяни не сплачують земельний податок у разі надання земельних ділянок в оренду платникам ЄП четвертої групи

13:56:13 30.08.2021

До бюджетів громад Херсонщини сплатили понад 3,2 мільярда гривень

За 7 місяців 2021 року до бюджетів громад Херсонщини надійшло 3253 млн гривень податкових платежів. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 17,4%, що у грошовому еквіваленті складає 483 млн гривень.

13:54:32 30.08.2021

Новотроїцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області інформує

Станом на сьогодні Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування 1 704 заяви-розрахунки від роботодавців для фінансування допомог за 2 867 е-лікарняними.

11:28:50 19.08.2021