Порядок перереєстрації РРО

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі роз’яснює платниками податків порядок перереєстрації реєстратора розрахункових операцій.

16:25:40 21.02.2022

Платники єдиного податку Асканії-Нова громади спрямували до місцевого бюджету 367,1 тисячі гривень

Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, у січні 2022 року фізичні та юридичні особи, які використовують спрощену систему оподаткування і сплачують єдиний податок, спрямували до бюджету Асканії-Нова територіальної громади 367,1 тис. гривень. Це на 112,8 тис. гривень менше за січневий показник минулого року.

16:23:09 21.02.2022

Мешканці Асканії-Нова громади сплатили зі своїх доходів понад 15,3 мільйона гривень ПДФО

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, торік мешканці Асканії-Нова територіальної громади сплатили зі своїх офіційних доходів понад 15,3 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету ? 51 %. Порівняно з 2020 роком надходження цього платежу зросли більш як на 2,3 млн гривень.

08:13:41 27.01.2022

Плата за землю збагатила бюджет Асканії-Нова громади на понад 6 мільйонів гривень

Плата за землю традиційно входить до трійки основних податкових надходжень до місцевих бюджетів Херсонщини. Так, у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляють, що за підсумками 2021 року до місцевої скарбниці Асканії-Нова територіальної громади сплачено понад 6 млн гривень плати за землю − на 612 тис гривень більше, ніж у 2020 році.

08:12:07 27.01.2022

На головній сторінці субсайту відомства створено новий розділ «Рахунки для сплати платежів».

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що на головній сторінці субсайту відомства створено новий розділ «Рахунки для сплати платежів».

10:44:10 19.01.2022