Херсонська область, Чаплинський район

Діяльність молодіжної ради

WORLD CLEANUP DAY в Асканії-Нова

Молодіжна рада разом з нечисельними, але активним жителями громади провели невелике прибирання в рамках підготовки до святкування Дня Громади та з нагоди Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

08:46:07 07.10.2020

Результати моніторингу роботи депутатів за 2019 рік

Учасники Молодіжної ради Асканія-Нова селищної громади провели дослідження-моніторинг роботи депутатів за 2019. Мета такого дослідження – це оцінка роботи депутатського корпусу та кожного депутата зокрема. Вважаємо, що така робота і її публічність сприятиме покращенню роботи депутатів у 2020 році та допоможе громадськості зрозуміти, хто представляє їх інтереси у раді.

08:22:03 25.09.2020

Підписано Меморандум про взаємодію у межах депутатської комісії з гендерної політики

Сьогодні 17 червня 2020 року було підписано Меморандум про взаємодію у межах депутатської комісії Асканія-Нова селищної ради з гендерної політики "Рівні можливості" та Молодіжною радою при Асканії-Нова селищній раді ОТГ.

19:48:51 17.06.2020