Депутатам селищної ради терміново! Заповнення електронних декларацій

Дата: 28.02.2017 08:31

Шановні депутати Асканія-Нова селищної ради!

Згідно зі статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII  (Закон № 1700) особи, зазначені в пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини 1 статті 3 цього Закону (суб’єкти декларування) зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати, заповнивши на офіційному веб-сайті НАЗК, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Тож, велике прохання заповнити електронну декларацію за 2016 рік на сайті за посиланням.

Для заповнення декларації вам необхідно створити електронно-цифровий підпис, який допоможе створити вам Приват24

Роз`яснення за електронним декларуванням ви отримаєте на сайті

Якщо виникнуть додаткові питання з заповненням декларації ви можете переглянути на каналі YouTube відео

За додатковими питаннями звертайтесь до селищної ради.