ПОПРАЦЮВАЛИ НА СЛАВУ

Дата: 04.04.2017 11:56

31 березня був оголошений суботник у громаді Асканія-Нова. Селищна рада звернулась з пропозицією до керівників установ та до жителів. У кожному селі громади відбулись суботники.

Таким чином у селищі силами працівників НВК Асканія-Нова-гімназія було прибрано могили радянських військових, що розташовані на старому кладовищі. На новому кладовищі працювали депутати: Семенченко В.В, Вєтрякова О.І. та Герасименко Т.Г. Їм у підмогу став чоловічий склад селищної ради Асканія-Нова, які прибрали сміття з-під огорожі. Дівочий склад працівників селищної ради побілили дерева та бордюри на вулицях Соборна та Центральна. Працівники Відділу освіти, культури, спорту і туризму прибирали територію та приміщення по вулиці Нова 11А. Біля амбулаторії була прибрана територія та висаджені дерева  та кущі. Працівники селищної бібліотеки разом із запрошеними дітьми-волонтерами провели суботник у формі гри "Веселий двірник". Задоволені результатом своєї праці - прибраною ділянкою біля будівлі бібліотеки, діти чекають наступної нагоди долучитись до цікавої та необхідної суспільно-корисної праці. До суботника долучились і працівники Асканійського дитячого ясла-садка загального розвитку та Інституту твариництва степових районів імені М.Ф.Іванова "Асканія-Нова. Всім групам допомагали працівники Благоустрою та КП «Асканія-Нова»: вивозили сміття, розчищали бордюри від землі.

Весна. Сонечко. Охайно прибрані вулиці рідного селища. Наближаються свята...