A A A K K K
для людей із порушенням зору
Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Тільки жінка може тимчасово зупинити час

Дата: 08.03.2017 14:37
Кількість переглядів: 931

Тільки жінка може  тимчасово зупинити час.
Юзеф Булатович

 4 березня у стінах НВК Асканія-Нова-гімназія зупинився час, щоб зосередити увагу всіх присутніх на чарівному образі жінки. Промайнуло дві години чудового концерту, як одна мить.

За ініціативи Відділу освіти, культури, спорту і туризму був організований  концерт до свята 8 березня. У концерті брали участь  представники майже всіх населених пунктів громади: Маркеєв, Питомник, Молочне, Іллінка, Асканія-Нова.

Святково вбраний спортивний зал НВК гостинно прийняв понад триста жителів громади, яких привітав голова нашої громади Свінціцький Віталій Каземирович. І концерт розпочався…

Селище Асканія-Нова представило високий рівень класичного виконання музичних номерів (спів та оркестрове виконання) від ДМШ Асканія-Нова. Цей заклад ще раз підтверджує чудовий рівень підготовки своїх вихованців: Симоненко Єлізавети (пісня «Девочка»), оркестра народних інструментів («Український народний танець» та «Веселий вечір»), Гаврилової Катерини (пісня «Бабуся»), тріо гітаристів: Могильницького Олексія, Головатого Олександра, Ковальчук Аміни (композиція «Еллі і Тотошка), Єфремової Кіри (пісня «Казочка»), Радченко Катерини (пісня «Весняне сонечко»), Литвиненко Анастасії (пісня «Будешь ли ты со мной»)

А художні танцювальні номери Асканійського дитячого ясла-садка під керівництвом Ладиревої Анни Вікторівни та  танцювального гурта «Альтаїр» змусили присутніх зануритись у світ краси та неповторної грації. Вихованці Анни Вікторівни вже неодноразово виборюють призові місця на Всеукраїнських творчих конкурсах та є гордістю нашої громади.

Не відставали у своїй майстерності виконання маленькі вихованці старшої групи «Казка" Асканійського ясла-садка (танок «Чарівна квітка»).

Від виконання пісень гурта «Степовичка» та Світлани Савицької з села Маркеєв йшли мурашки по шкірі. Виконавці буквально зачарували глядачів своїм переливистим співом та неймовірною енергетикою.

Незабутнім яскравим моментом у концерті були виступи вихованців Питомницької школи-садка з танком «Малявки» та «Бабушки-старушки» у якому поєднались гумор та ніжність дитячої краси.  Затягнув присутніх у прекрасний світ танок «Ламор-ді-дата» й український танок від  гуртка «Сонечко». Тріо Тараненко Дар’ї, Юрченко Анастасії та Дробітько Анастасії нагадало про важливу роль жінки-мами у житті кожної людини.

Учні початкових класів школи-садока села Молочне зачарували всіх своєю піснею «Пісня про маму» та романтичним танком «Янголи».

Іллінський Будинок культури вразив оточуючих своїми цікавими та змістовними номерами. Розпочали свій виступ з запального танка «Адіоз» гуртка «Баунті», продовжили ліричним виконанням пісні про маму  «Найкраща в Україні» і на завершення підняли настрій інсценізованою піснею «Семечки».

І справді, тільки завдяки жінці ми можемо не відчувати плинність часу та зачаровано оспівувати її красу, що навіть дві години концерту відчувається моментом.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора