Турнір з футболу Херсонської області серед команд ОТГ

Дата: 17.05.2017 15:10

07.05.2017 року започатковано новий турнір з футболу Херсонської області серед команд ОТГ.
Стадіон «Вікторія» (с.Молочне Асканія-Нова ОТГ) прийняв у себе 7 команд з ОТГ: Асканія-Нова, Хрестівської, Присіваської, Чаплинської, Великих Копанів, Кочубеївки та села Хібодарівка. Відкриття турніру розпочалось з урочистого відкриття та слів привітання голів: Асканія-Нова ОТГ - Свінціцького Віталія Каземировича, Кочубеївської ОТГ – Дударя Івана Івановича, Присіваської ОТГ – Кліщевського Сергія Олександровича та голови Чаплинської районної державної адміністрації Бурейка Олександра Альбертовича.
Хочеться відзначити високу організацію заходу. Ведучим та коментатором заходу був учень 11 класу (коментатор Олімпійських ігор на Першому національному) Дюга Віталій, який підігрівав інтерес глядачів до гри протягом дня.
Турнір розпочали дитячі футбольні команди та розважали глядачів у перервах своїми запальними танцями вихованці гуртка «Альтаїр» (керівник Ладирєва Анна).
Тож, день промайнув швидко та цікаво.
Перше місце виборола команда Хрестівської ОТГ
Друге – Асканія-Нова ОТГ
Третє місце посіла команда з Векикокопанівської ОТГ
Призери відзначені грамотами та медалями. А кращі гравці отримали цінні подарунки.
Тож, чекаємо наступного року та, ще більше команд!!!