Асканія-Нова селищна військова адміністрація

Херсонська область, Каховський район

Створюємо прибутковий енергетичний кооператив

Дата: 12.04.2018 13:34
Кількість переглядів: 1137

 

                                                                     Фото без опису

У середині травня Екоклуб вирушить у навчальну поїздку містами Західної України. Її мета – показати ініціативним громадам кращі приклади енергоефективності, які вони можуть впровадити у себе.

Взяти участь у поїздці виявили бажання 145 представників(ць) об’єднаних територіальних громад та малих міст. Екоклуб проаналізував усі надіслані анкети та відібрали 20 учасників.

Переможці за результатами відбору: Дашівська ОТГ, м. Чортків, Карашинська ОТГ, Новоукраїнська ОТГ, Колиндінська ОТГ, Демидівська ОТГ, Шишацька ОТГ, Біляївська ОТГ, м. Дубно, Галицинівська ОТГ, Берездівська ОТГ, Асоціація органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини», Глибоцька ОТГ, ОТГ Асканія Нова, Дубівська ОТГ, м. Скадовськ, м. Збараж, м. Бахмут, м. Турка, м. Коростень.

Активісти відвідають об’єкти, що є кращими прикладами енергоефективності та «зеленої» енергетики. Навчання включатиме розповіді про зміни в енергетичному секторі в Україні за останні 3 роки, можливості співпраці громад з Держенергоефективності, організаційні методи стимулювання енергоефективних рішень на місцях та технічні особливості проектів у сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії.

Учасники відвідають: вітрову та сонячну електростанції у Львівській області; місця вирощування енергетичної верби та ЛЕD-освітлення на сонячних панелях у Волинській області; кооператив в с. Лосятин, міні-ГЕС та котельню на пелетах в Хмельницькій області.

За результатами туру Екоклуб спільно з ОТГ чи містом створить прибутковий енергетичний кооператив.

Повна стаття тут


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора