A A A K K K
для людей із порушенням зору
Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Ми пам`ятаємо...

Дата: 10.05.2018 11:04
Кількість переглядів: 1319

9 травня - знакова подія нашої країни, кожної родини. А сьогодні, в умовах війни на сході України ми відчуваємо, як ніколи, через які випробування пройшли наші прадіди та їх родини... наші родини. І сьогодні є родини, які втратили своїх дітей, які живуть в умовах війни... На прикладі наших прадідів-героїв та сучасних учасників бойових дій ми повинні цінувати кожну хвилину прожиту під мирним небом і бути безмежно вдячними нашим ветеранам та солдатам, які відчайдушно стримують натиск на всю територію України... 

Свято яке відзначили в Асканії-Нова було наповнене болем і вдячністю. Кожна пісня, кожен танок торкалися душі присутніх. Слова привітання голови селищної ради Свінціцького В.К. та директора Біосферного заповідника "Асканія-Нова" Гавриленка В.С. відгукнулися співпереживанням у  серцях  мешканців та гостей громади.  Щороку ми бачимо, як зменшується кількість ветеранів на святі... Але ми та прийдешнє покоління повинні пам`ятати про їх подвиг! 

Свято підготували працівники Відділу освіти, культури, спорту і туризму разом з талановитими жителями громади: неперевершений гурт "Альтаїр" (під керівництвом Анни Ладирєвої), незабутні голоси колективу "Степовичка" (БК села Маркеєв) та Діани (БК села Питомник). Завершили святковий день масовим гулянням на площі перед селищною радою.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора