Херсонська область, Чаплинський район

ЗМАГАННЯ МІЖ ОТГ ХЕРСОНЩИНИ ПО ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

Дата: 17.05.2018 12:35

Батьки юнаків – футболістів 2006 -2007 року народження (тренер – викладач Куянов В.С.) щиро дякують Голові селищної ради Асканія-Нова, який є також Головою Федерації Футболу Асканії-Нова Свінціцькому Віталію Каземировичу, за підтримку в проведенні чемпіонату, а також членам Федерації Футболу Асканії-Нова, Куянову Віталію Сергійовичу та Оліщуку Володимиру Івановичу, за організацію та проведення Чемпіонату з футболу серед команд ОТГ та селищних рад юнаків 2006 -2007 року народження, який відбувся 14 – 15 травня 2018 року в смт. Асканія-Нова, де прийняли участь команди ОТГ Херсонської області.

Під час проведення Чемпіонату з футболу серед команд ОТГ та селищних рад юнаків 2006 -2007 року народження відбувалися не тільки змагання, але й розважальні заходи, які дуже сподобалися і дітям, і дорослим, які приїхали підтримати свої команди.

Сподіваємося на те, що наступний Чемпіонат з футболу серед команд ОТГ та селищних рад для юнаків 2006-2007 р.н. не заставе довго чекати, так як є багато бажаючих команд не тільки з Херсонської області, а й з інших областей, таких як: Харьківська, Запорізька, Одеська, Київська, Миколаївська.

Р.S. Якщо хтось думає «Для чого потрібні Асканії - Нова спортивні майданчики?», то ми їх запрошуємо на наступне свято, де сподіваємося думка їх кардинально зміниться.