Заява про екологічні наслідки діяльності

Дата: 17.01.2019 15:55

Заява про екологічні наслідки діяльності

В 2,5 км на схід від с. Молочне Чаплинського району Херсонської області на землях, що знаходяться в оренді ФГ «Наталі-Ізумруд», планується будівництво напірного польового трубопроводу для встановлення дощувальних машин «Western Іrrіgation».

Площа зрошення – 112 га.

Трубопровід підключається до існуючої зрошувальної мережі від насосної станції №17 на каналі Р-2 Каховської зрошувальної системи.

У період будівництва буде спостерігатися незначне шумове забруднення і незначне забруднення повітряного середовища.

Вплив на ґрунт від зрошення з каналу Р-2 Каховської ЗС – незначний і буде мінімізований внесенням Ca-вміщуючих меліорантів в ґрунт. Інші чинники, що негативно впливатимуть на стан навколишнього середовища – відсутні.

З позитивних впливів – подача води для зрошення і, як наслідок, підвищення врожайності сільськогосподарських культур.

При експлуатації об'єкта замовник зобов'язується:

• суворо дотримуватися вимог проектних рішень і природоохоронного законодавства;

• здійснювати експлуатацію об'єкта відповідно до діючих стандартів, норм і правил у сфері охорони навколишнього природного середовища та техніки безпеки;

• підтримувати побудований об'єкт в належному стані.

Інформацію про плановану діяльність, шляхи її реалізації можна отримати за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с. Хлібодарівка, вул. Горького, буд.2, кв.2.