Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Молодіжні збори разом з ГО "Громадський центр "Нова Генерація"

Дата: 28.01.2019 18:08
Кількість переглядів: 1285

28 січня 2019 року в приміщенні молодіжного центру відбулися збори молодіжної ради разом з представницями ГО "Громадський Центр "Нова Генерація" - Наталією Дорофєєвою та Ольгою Жуковою, де підвели підсумки 2018 року та обговорили плани на майбутнє.
На засіданні також були присутні голова ОТГ Асканія-Нова Віталій Свінціцький та секретар селищної ради Олена Шестак.
Зустріч розпочалася вступним словом керівниці Молодіжної ради - Наталії Мазурян, після якого вона запропонувала продивилися короткий мультфільм, сюжет якого Наталія порівняла з початком діяльності молодіжної ради. 
Далі Наталія надала слово голові ОТГ Асканія-Нова - Віталію Свінціцькому. Він ацентував, що молоді необхідно долучатись до роботи громади, наприклад брати участь у громадських слуханнях, проведенні молодіжних фестивалів, розробці стратегії Молодіжної ради тощо.
Після виступу голови, представниці ГО "Громадський центр "Нова Генерація" - Ольга Жукова та Наталія Дорофєєва розповіли про спільні заходи, які були на території ОТГ, один з яких це інноваційній захід - "Бюджет для громадян", де представники молоді, ГО "Нова генерація" та селищної ради розповідали мешканцям про бюджет, давали можливість внести свої пропозиці до бюджету на 2019 рік. Поділились планами на майбутнє, розповіли, яким чином в 2019 році відбуватимется взаємодія з Молодіжною радою. Також розповіли присутнім про Молодіжну раду та її приначення, та наголосили, що молодіжний центр - це не просто актова зала, а це центр для всієї молоді, де вони можуть збиратися для дозвілля та вирішення усіх проблем молоді. 
На останок Вікторія Любашенко озвучила результати опитування потреб молоді.

 

Фото без описуФото без описуФото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора