Ким бути?

Дата: 13.03.2019 21:02

Ти учень і у твоєму житті постало питання «Ким бути?».

А може Ви стурбовані батьки випускника і разом з ним

Шукаєте відповідь на це ж питання.

Хвилювання, сумніви, страх помилитись…. Знайомі відчуття.

Адже вдало обрана професія – це одна із головних умов людського щастя!

Кваліфіковані профконсультанти служби зайнятості, озброєні новітніми методами профорієнтації,  готовідопомогти  у виборі майбутньої діяльності.

Для того, щоб скористатись цією допомогою, необхідно звернутись до служби зайнятості, пройти тестування з метою професійного самовизначення та  отримати консультацію фахівця, або отримати індивідуальний код для проходження тестування на онлайн платформі «Моя професія – консультацйна мережа» https://myprofession.com.ua чи «Платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри» http://profi.dcz.gov.ua/about та  пройти тестування самостійно, вдома у зручний для себе час.

Чаплинська района філія Херсонського обласного  центру зайнятості запрошує учнівську молодь 8 – 11 класів

відвідати службу зайнятості для отримання:

• Актуальної інформації про сучасний ринок праці,
  • Послуг профконсультантів,
  • Проходження тестування з метою професійного самовизначення.

Профдіагностичне тестування та профорієнтаційне консультування

Дають можливість школярам безкоштовно:

• Продіагностувативласні схильності, здібності,
  • Краще зрозуміти свої професійні інтереси.
  •  обрати коледж, технікум чи вищий навчальний заклад для подальшого навчання.

За підсумками тестування учні мають змогу отримати розгорнуту інформацію про особливості характеру, психологічні особливості, рекомендації щодо можливих варіантів майбутньої професійної діяльності.

Професійна орієнтація перетворює вибір майбутньої діяльності   з ворожіння на кавовійкущі  у науковообгрунтований метод.

Ми чекаємо Вас за адресою: смт. Чаплинка, вул. Грушевського, буд.38.

Телефони для довідок: 2-13-01 чи (055 38) 2-13-01 з мобільного.