Херсонська область, Чаплинський район

Моніторинг стратегії розвитку громади

Дата: 03.04.2019 19:53

Третього квітня до нашої громади завітали з черговим візитом щодо моніторингу впровадження Стратегії експерти програми DOBRE зі стратегічного планування - Олег Карий і Давід Хоінкіс.

В перший день разом з керівництвом громади обговорили історію успіху, що вдалося зробити а що ні, відвідали будівництво фест-майданчику "Асканія-фест", молодіжний центр "Щастя поруч".

Післе чого, експерти зустрілися із місцевими депутатами, де також обговорювали  діяльність громади та давали оцінку сильних і слабих сторін.

На завершення засідали керівники структурних підрозділів та робочі групи з розробки та контролю стратегії розвитку громади. Актуалізували дані з виконання стратегічного плану.