Опитування мешканців щодо якості надання послуг водопостачання

Дата: 17.04.2019 09:02

Шановні мешканці ОТГ Асканія-Нова!

З 19.04.2019 року по 19.05.2019 року в рамках програми DOBRE представники ОТГ Асканія-Нова будуть проводити опитування мешканців ОТГ з метою вивчення громадської думки щодо якості надання послуги водопостачання.

Асканія-Нова селищна рада звертається до жителів громади з проханням сприяти проведенню анкетування.

Пам’ятайте, що кожна Ваша думка для нас важлива! Результати опитування будуть враховані при прийнятті рішень щодо покращення якості надання послуги водопостачання.

ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ. Інтерв'юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв'юера.

• Анкета складається з 6 запитань.
  • Анкета заповнюється з ваших слів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ (відповіді вносяться в телефон або планшет). ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО.

У разі виникнення питань з приводу анкетування

звертатися до координатора опитувань  - Ведмеденко С.А. тел.: 050-033-88-86