Жителі Херсонщини матимуть можливість вступити до ОРІДУ НАДУ при Призидентові України не покидаючи області

Дата: 21.05.2019 14:02

Жителі Херсонщини матимуть можливість вступити до ОРІДУ НАДУ при Президентові України не покидаючи області

20.05.2019 13:26:55

Для зручності вступу абітурієнтів які проживають в Херсонській області до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, 6-7 червня заплановано виїзд робочої групи приймальної комісії до Херсона з метою прийому оригіналів та копій документів, а також проведення вступних випробувань.

Крім того, приймальна комісія Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України прийняла рішення про подання, як паперової, так й електронної заяви від вступників на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» (магістратура).

За інформацією про умови вступу можна ознайомитись на сайті інституту www.oridu.odessa.ua та за телефонами: 048 705 97 11, 705 97 12, 705 97 13, 063 122 99 7.