Фестиваль ініціатив об`єднаних громад Херсонської області

Дата: 23.09.2019 08:56

Фестиваль ініціатив об'єднаних громад Херсонської області" відбувся 21 вересня у громаді Асканія-Нова! Під час фестивалю були презентовані реалізовані проекти, запроваджені ініціативи та механізми участі в громадах ОТГ протягом 2019 року в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» Програми DOBRE в Херсонської області. Фестиваль став комунікативним майданчиком для презентації нових ідей та обміну досвідом між об’єднаними територіальними громадами Херсонської області. Учасниками Фесту були представники/представниці органів місцевого самоврядування з 10 об’єднаних територіальних громад – партнерів Програми DOBRE, представники/представниці інших ОТГ Херсонської області та інших областей, де впроваджується Програма DOBRE, члени молодіжних рад та активні мешканці/ки громад, представники/представниці місцевих громадських організацій, журналісти ЗМІ.