Херсонська область, Чаплинський район

Чаплинський районний військовий комісаріат оголошує

Дата: 24.09.2019 15:00

ЧАПЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ

ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ

Військова частина А1736 (57-ма окрема мотопіхотна бригада,м. Нова Каховка) запрощує на військову службу за контрактом.Мінімальне грошове забезпечення військовослужбовців військовоїслужби за контрактом становить 10 200 грн. За укладання першого контрактувстановлено одноразову грошову винагороду військовослужбовцям в такихрозмірах: рядовим — 8 розмірів прожиткових мінімумів, сержантам(старшинам) — 9 розмірів прожиткових мінімумів. Додаткові виплатиза виконання завдань в ООС становить від 6,5 до 17 тис. грн. в залежності відвідстані від лінії бойового зіткнення.

Бажаючим укласти контракт та проходити військову службу у вказанійвійськовій частині, за більш детальною інформацією, просимо звертатися доЧаплинського  районного військового комісаріату за адресою: смт. Чаплинка,вул. Спартака, 12, тел. 05538-21858, 0953649482