Херсонська область, Чаплинський район

Формування бюджету селищної ради на 2020 рік

Дата: 01.10.2019 17:00

Асканія-Нова селищна рада з 15 серпня 2019 року розпочала роботу по формуванню селищного бюджету на 2020 рік.

Бюджет для громадян - візуалізована та описана простою мовою інформація про бюджет громади.

Всі бажаючі зможуть дізнатись звідки у громади надходять кошти та куди витрачаються.

Мешканці громади матимуть можливість подати свої пропозиції до Бюджету на 2020 рік.

Також можна подати пропозиції ОНЛАЙН.

З 4 по 15 жовтня пройде щорічна акція «Впливай на бюджет своєї громади», де ми представимо інформацію про бюджет громади в доступній та простій формі «Бюджету для громадян»:

• 04.10 - вулична акція на ринковій площі (смт. Асканія – Нова), початок о 09:00
  • 04.10 – презентація Бюджету для громадян в с.Маркеєв, с.Молочне, с.Питомник, с.Іллінка, с.Камиш, с.Новий Етап, початок о 09:00
  • 15.10 - майстер клас по формуванню Бюджету для громадян. Гра з молоддю (ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Асканія-Нова селищної ради), початок о 10:00

Впродовж жовтня-листопада отримані пропозиції громадян будуть опрацьовані та передані на розгляд депутатських комісій.

Результати розгляду будуть оприлюднені на сайті громади у формі звіту.

Ви маєте можливість ознайомитися з бюджетом для громадян в електронній версії.

ЗАВЧАСНО ДЯКУЄМО ЗА АКТИВНІСТЬ, ДО ЗУСТРІЧІ НА ВУЛИЧНИХ КОНСУЛЬТАЦІЯХ!