Херсонська область, Чаплинський район

Новорічна казка дітям

Дата: 02.01.2020 09:54

Напередодні Нового Року усі вірять в дива, особливо діти. І завдяки нашим «Миколайчикам» дива стають можливими! Дякуючи чуйним та щедрим жителям нашої громади, більше 30-и  дітей пільгових категорій та тих, які потребують допомоги, отримали смачні подарунки до Нового Року та 27 відвідали Резиденцію діда Мороза. Було все - танці, сміх, веселі  ігри. А найголовніше-чудовий настрій та емоції, які запам’ятаються надовго.

Як приємно бачити радісне сяйво в маленьких оченятах, як радісно стає, коли вони беруть в руки солодкі пакуночки, або танцюють разом із казковими друзями та отримують подарунки із рук самого Діда Мороза! І цього дива могло б і не бути, якби не наші чудові спонсори! Дякуємо людям, завдяки яким малеча змогла поринути у казку, отримати чудовий передноворійчний настрій та задоволення: Мельник Володимир, Зубенко Сергій, Лопушанська Наталія, Штанько Віталій, Губка Сергій, Катайцева Тетяна, Мусієнко Сергій, Квятковський Андрій, Іспірян Сусанна, Амельченко Олена, Чумаченко Валентина, Яременко Микола, Грабовецький Олександр, Бойправ Олександр. Без вас цього свята не відбулося б!