Херсонська область, Чаплинський район

Реабілітація дітей з інвалідністю

Дата: 23.03.2020 10:25

Протягом  десяти днів на базі Чаплинського районного культурно-мистецького центру фахівці Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю надавали послуги з психолого-педагогічного патронату та фізичної реабілітації дітям з інвалідністю, які є жителями Чаплинського району. Завдяки небайдужим дорослим нашої ОТГ, діти Асканія-Нова селищної ради також мали змогу отримати патронатні послуги фахівців центру.

Дякуємо нашим спонсорам, які відгукнулися та виділили кошти на співфінансування даного заходу, а саме: Валько Віталій, Кравченко Сергій, Мельник  Євген, Реут Андрій, Чахалов Хамза , Губка Сергій, Халілов Мурат, Іннанова Хатідже, Акопян Наталія.