До відома платників податків: зміни в роботі Центру обслуговування платників Чаплинської ДПІ

Дата: 30.03.2020 09:59

У зв'язку із запровадженням надзвичайної ситуації на всій території України внесено зміни у роботу Центру обслуговування платників Чаплинської державної податкової інспекції Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Повідомляємо, що з 26 березня 2020 року на період дії карантину адмінпослуги надаватимуться виключно в електронному режимі.

Прийом  відвідувачів у ЦОП Чаплинської ДПІ відбуватиметься за попереднім записом за телефоном (05538) 2-25-32 виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності, зокрема:

видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;

внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Нагадуємо, що до ваших послуг діють електронні сервіси за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/.

Електронні скриньки для подання письмових звернень (для отримання інформаційно-довідкових послуг без використання електронного цифрового підпису):

Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  ks.zagvid@tax.gov.ua, ks.zvern@tax.gov.ua;

Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  ks02.official@tax.gov.ua;

Херсонського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  ks03.offcial@tax.gov.ua;

Генічеського  управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі ks10.info@tax.gov.ua.

Чаплинської ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  ks21.info@tax.gov.ua

Сподіваємось на ваше розуміння.