У скрутні часи всі разом!

Дата: 31.03.2020 09:59

Сьогодні, коли весь світ охопив невідомий та невивчений коронавірус (COVID-19), наша Україна також опинилася в зоні ризику. Особливо, в цей час страждають незахищені верстви населення - родини, які опинилися в складних життєвих обставинах, одинокі люди похилого віку, одинокі особи з інвалідністю.

Дякуючи допомозі небайдужих жителів нашої громади, а саме: Квятковському Андрію, Тяпко Надії, Кравченко Галині, Свінціцькому Віталію та Чумаченко Валентині, найбільш незабезпечені сім’ї з дітьми вже отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування. Завдяки цьому під час карантину діти зможуть отримували основне харчування в домашніх умовах.

В цей такий непростий час головне залишатися з «холодним» розумом та не піддаватися масовій паніці. Просто виконуйте рекомендації - частіше мийте руки, не виходьте у магазин без маски та уникайте натовпів. І будьте здорові!

Автор: Марина Стужук