Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

В Херсонській області стартували гарячі телефонні лінії для жінок і чоловіків, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства.

Дата: 21.04.2020 11:17
Кількість переглядів: 865

з 15 квітня в Херсонській області розпочали роботу телефонні гарячі лінії для консультування з юридичних та соціальних питань, психологічної підтримки  жінок і чоловіків, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства та інші вразливі групи жінок та їх сім’ї.

Робота телефонних гарячих ліній здійснюватиметься з 15 квітня по 15 липня 2020 року, з метою зниження соціального напруження та надання жителям, які потрапляють в складні життєві ситуації, в першу чергу пов'язані з насильством, практичної інформації, що робити і куди звертатись при виявленні загрози чи проблеми. Консультації надаватимуть досвідчені психологи та юристи.

Діяльність телефонних гарячих ліній в Херсонській області є солідарними діями  неформального партнерства  жіночих організацій в Херсонській області на виклики пандемії COVID19:

?             Громадська організація «Громадський центр «Нова генерація», м.Херсон

?             Громадська організація Херсонський обласний центр «Успішна жінка», м. Херсон

?             Благодійна організація Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга»

?             Громадська організація  «Усі свої», м. Скадовськ

?             Громадська організація «Інформаційний правозахисний центр «Едельвейс», смт Чаплинка

?             Громадська організація «Перспектива», м. Нова Каховка

?             Громадська організація «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір», м. Херсон

•             Благодійна організація "Фонд милосердя та здоров'я", м. Херсон

Неформальне партнерство підтримано на базі Міжрегіонального ресурсного  центру з розвитку потенціалу жіночих організацій, який створено громадською організацією «Громадський центр «Нова генерація» в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт за фінансової підтримки Уряду Канади, наданій Міністерством закордонних справ Канади. 

 

Джерело

http://socioprostir.org.ua/ua/novini/1343-v-khersonskii-oblasti-startuvaly-hariachi-linii-dlia-zhinok-iaki-postrazhdaly-vid-domashnoho-nasylstva


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора