З Днем пам’яті та примирення! З Днем Перемоги!

Дата: 08.05.2020 00:00

На календарі знову бачимо 8 та 9 травня, що є приводом для згадок сумних подій 1939-1945 років.

22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила ці дати Днями пам’яті та примирення, присвячені жертвам Другої світової війни. Також 9 травня – це День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни. У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми у нескінченному боргу за наше життя, схиляємо свої голови перед полеглими на полях битви, у концтаборах…
Невпинно наближається і той день, коли ми не матимемо жодного свідка Другої Світової війни, тому закликаюємо кожного з вас у ці дні віддати шану та вклонитися нашим живим ветеранам.

Звертаємось до молодого покоління, яке зростає на прикладі пам’яті трагедії усього людства, та повинно чітко усвідомити, що безглузда ідеологічна конфронтація, зарозумілість, яка сягає політичної верхівки, – це тупиковий вихід із ситуації, тому ви маєте зробити усе, щоб ніколи не допустити кровопролиття, яке і сьогодні ми маємо у своїй країні.
Пам’ятаймо, що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!

З Днем пам’яті та примирення!
З Днем Перемоги!