Відбулася фінальна зустріч в рамках проєкту "Голос громади у місцевому самоврядуванні"

Дата: 12.08.2020 16:35

12 серпня о 13:00 відбулася фінальна зустріч в рамках проєкту "Голос громади у місцевому самоврядуванні" Програми DOBRE у Херсонській області.
В ході зустрічі представниці ГО ГЦ "Нова генерація" Ольга Жукова та Наталя Дорофєєва підбили підсумки сумісної роботи, презентували які можуть бути механізми залучення громадян, реалізовані проєкти, приклади інших громад.
Інспектор розвитку території та інвестицій Сергій Ведмеденко розповів які саме механізми участи запроваджені у громаді та презентував дорожню карту із залучення громадян на 2020-2022роки.
Голова Молодіжної ради Наталя Мазурян розповіла про діяльність Молодіжної ради, заходи в яких приймали участь, тощо.
І в кінці отримали нагороду за перемогу у конкурсі "Громада участі" в номінації "Найкраща молодіжна рада".
Також отримали подяку за плідну співпрацю у проєкті "Голос громади у місцевому самоврядуванні" та спільну роботу, спрямовану на розвиток територіальної громади.
Ми дуже вдячні ГО ГЦ "Нова генерація" за співпрацю та знання, які отримали в ходи сумісної роботи.