Херсонська область, Чаплинський район

Готовність закладів освіти ОТГ

Дата: 19.08.2020 13:38

18 серпня відбулась перевірка готовності закладів освіти ОТГ до нового навчального року.
Прийом готовності здійснювався комісією у складі: голови селищної ради Віталія Свінціцького, начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Ірини Цой, інспектора з питань техніки безпеки відділу освіти Ольги Володіної, представника служби цивільного захисту сектора 22 ДПРЧ Чаплинського районного підрозділу ГУ ДСНС України у Херсонській області Ігора Стремського, представника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чаплинського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області Оленою Андрусенко, санітарного епідеміолога Чаплинського міжрайонного управління Галиною Щур, представниками депутатського корпусу: Олени Савіцької, Олександри Вєтрякової, Олени Крилової, Тамари Герасименко.
На дотримання протиепідемічних заходів в умовах послаблення карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) освітні заклади готові.
Висновок комісії буде оприлюднений 25 серпня.