З Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2020 08:41

Шановні мешканці громади!

Вже 29-ий рік ми відзначаємо День Незалежності України! З кожним роком розвитку нашої громади поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.
Дорогі друзі! Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.
Зі святом! З Днем Незалежності України!

селищний голова

Віталій Свінціцький