Відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 07.06.2017 16:06

Фото без опису1 червня в громаді відбулось яскраве свято за участю дітей та для дітей. Святкове дійство розпочалось зі скверу біля селищної ради. Діти отримали неймовірне задоволення від подорожі під час якої можна було гратися, співати, танцювати і просто веселитись. Кожна дитина отримала морозиво та заряд позитивних емоцій.
У цей же час на території шкільного спортивного майданчика відбувалось урочисте відкриття І турніру з футболу для дитячих команд ОТГ в Херсонській області. Обласну федерацію футболу представляли судді: Душеіна Марія, Шишковський Сергій, Матвєєв Володимир.
У футбольному турнірі брало участь 8 команд молодшої та старшої групи з: Хрестівки, Тавричанки, Асканії-Нова, Каланчака, Чкалова, Великих Копанів, Нижніх Сірогоз, Присівашшя.
Кожна команда учасниця отримала в подарунок два м’ячі та морозиво. Переможці 1-3 місце – медалі та грамоти. Переможці 1-2 місце – кубок. У молодшій групі 1 місце посіла команда з Хрестівки, 2 місце – з Великих Копанів та 3 місце – Каланчака. У старшій групі 1 місце – Великі Копані, 2 місце – Нижні Сірогози та 3 місце – команда Тавричанки.
Після нагородження голова Великих Копанів Костенко Валентина Дмитрівна роздала солодкі подарунки всім командам.
Всі учасники-команди частували військові смачною юшкою та кашею.
Ініціатором свята був голова селищної ради Асканія-Нова Свінціцький В.К.
Організаторами: Начальник Відділу освіти, культури, спорту і туризму - Іванчак В.Д., тренер – Куянов В., інспектор з культури – Фисина А. В. та організатор дитячого колективу Мазурян Н. О.
Спонсорами стали:
Дубчак Р.
Шалига А.
Василенко В.

Діти, – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Бажаю всім вам, нашим маленьким громадянам, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Зичу вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!