A A A K K K
для людей із порушенням зору
Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

День Громади Асканія-Нова + презентація моернізованої системи водопостачання в Асканія-Нова

Дата: 21.09.2020 11:25
Кількість переглядів: 573

Фото без опису

19 вересня в ОТГ Асканія-Нова відзначають День громади. В рамках святкувань провели ярмарок на ринковій площі, забіг спортсменів, велопробіг, футбольні змагання та концертну програму. У цей день також урочисто презентували модернізовану систему водопостачання в селищі Асканія-Нова, яка була зроблена за підтримки Програми DOBRE.
На презентації модернізованої системи водопостачання голова ОТГ Асканія-Нова Віталій Свінціцький розповів про різницю в споживанні електроенергії між минулим обладнанням і теперішнім: економія електроенергії дасть можливість не підвищувати тариф на водопостачання. Завдяки модернізації було організовано пряму подачу води зі свердловин у водопровідну мережу, оминаючи накопичувач.
На урочистостях з привітаннями виступили голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, голова Чаплинської районної адміністрації Володимир Галицький, директор біосферного заповідника ім. Ф.Е. Фальц-Фейна Віктор Гавриленко та інші. Почесними грамотами селищного голови були нагороджені працівники та колективи, які зробили вагомий внесок у розвиток об’єднаної територіальної громади.

Джерело: https://genichesk.ipc.org.ua/« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора