Туристичний шлях "СОЛЯНА ДОРОГА"

Дата: 02.10.2020 15:00

На Херсонщині Тавричанська, Асканійська та Присиваська об'єднані громади, а також міста Берислав, Каховка й Нова Каховка спільно реалізують туристично-інвестиційний проект «Соляна дорога». Загалом він об'єднує 15 населених пунктів, 36 туристичних локацій, 15 інвестиційних пропозицій. Створення туристичного шляху, який пролягатиме від центральної частини Херсонської області до морів, допоможе збільшити кількість туристів.

Ініціатором створення такого кластеру був Павло Ярмій, керівник ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад".

Ідея проекту полягає в тому, щоб об'єднати туристичні можливості громад, до яких би з часом могли доєднатися й інші.  З іншого боку, це масштабний інфраструктурний проект, який повинен залучити велику кількість об'єктів.

У ході реалізації проекту, під час спільних зустрічей, Павло Ярмій надавав інформаційну та промоційну підтримку громадам, представляв на різноманітних туристичних форумах.

Фото без опису Так, 6 листопада, в Києві під час інвестиційної конференції «Стратегічний розвиток та інвестиції», яка відбулася в рамках програми USAID DOBRE, пан Павло презентував спільний проект «Соляна дорога», а три об'єднані громади, а саме Тавричанська, Асканійська, Присиваська та ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад, під керівництвом Ярмія Павла Олексійовича, підписали договір про міжмуніципальне співробітництво, в рамках якого, буде реалізовуватися даний проект.

Наразі реалізація проекту призупинена через коронавірусну інфекцію (COVID-19), проте громади разом с АРР ТОТГ продовжують шукати додаткове фінансування для успішної реалізації проекту після подолання пандемії.

Попереду ще довгий шлях, де треба буде залучати до співпраці представників бізнесу, влади, громадськості, розвивати інфраструктуру, створювати комунальні підприємства, шукати додаткові інвестиції, щоб проект дав максимальний результат. Та, об'єднавшись заради розвитку, громади вже зробили перший важливий крок.